Den Bosch 832

Stichting Voetbalpromotie Stadsgewest 's-Hertogenbosch

Wedstrijdprogramma

POULE A 20 DECEMBER

 

19:30   OJC Rosmalen -- SV BLC
20:00   FC Engelen -- OSC '45
20:30   OSC '45 -- OJC Rosmalen
21:00   SV BLC -- FC Engelen
21:30   SV BLC -- OSC '45
22:00   OJC Rosmalen -- FC Engelen

 

POULE B 21 DECEMBER

 

19:30   SC BVV -- WSC
20:00   SV CHC -- RKVV Wilhelmina
20:30   RKVV Wilhelmina -- SC BVV
21:00   WSC -- SV CHC
21:30   SC BVV -- SV CHC
22:00   WSC -- RKVV Wilhelmina

 

POULE C 22 DECEMBER

 

19:30   Real Lunet -- Emplina
20:00   TGG -- RWB
20:30   RWB -- Real Lunet
21:00   Emplina -- TGG
21:30   Real Lunet -- TGG
22:00   RWB -- Emplina

POULE D 23 DECEMBER

 

19:30   RKJVV -- MVV '58
20:00   Vlijmense Boys -- Maliskamp
20:30   Maliskamp -- RKJVV
21:00   MVV '58 -- Vlijmense Boys
21:30   MVV '58 -- Maliskamp
22:00   RKJVV -- Vlijmense Boys

 

1ste kwartfinale DINSDAG 27 DECEMBER

 

 

                                                                                                                                                                              

 

19:30                                    FC Engelen    - SV CHC                                                                     

 

20:00                                    VV TGG  -- Maliskamp                                                                    

 

20:30                                    Maliskamp    --   FC Engelen                                                                                                  

 

21:00                                    SV CHC  --  VV TGG                                                                     

 

21:30                                    SV CHC   -- Maliskamp

                                                                    

22:00                                         FC Engelen  -- VV TGG

2e kwartfinale WOENSDAG 28 DECEMBER

 

 

                                                                                                                                                                                   

 

19:30                                    Real Lunet -- RKJVV                                                                    

 

20:00                                    OJC Rosmalen  - WSC                                                                     

 

20:30                                    WSC  -- Real Lunet                                                                     

 

21:00                                    RKJVV  -- OJC Rosmalen                                                                       

 

21:30                                    RKJVV -- WSC             

                                                       

22:00                                         Real Lunet -- OJC Rosmalen  

FINALE VRIJDAG 30 DECEMBER

wedstrijd A   19:30 FC Engelen -- OJC Rosmalen
wedstrijd B   20:30 VV TGG    -- RKJVV
           
                     21:30 WINNAAR A -- WINNAAR B

Copyright © 2013. All Rights Reserved.